احراز هویت بایننس

وریفای حساب کاربری بایننس و رفع بلاک اکانت بایننس و احراز هویت بایننس به کمک گواهینامه توسط تیم پرشین الیت.

همانطور که میدانید صرافی بایننس کشورهایی مانند ایران و آمریکا را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین اگر می خواهید از این صرافی استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس نمی توانید استفاده کنید و بایستی با مدارکی وابسته به کشورهای دیگر برای وریفای حساب کاربری خود در بایننس اقدام کنید.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمین جهت احراز هویت اکانت بایننس خود هستید و می خواهید درصد ریسک مایل به صفر باشد، تیم پرشین الیت خدمات زیر را در صرافی بایننس با تضمین ۱۰۰% ارائه می دهد.

تعرفه خدمات در ازای حاصل شدن نتیجه مطلوب و حل مشکل کاربران میباشد لذا پرشین الیت متعهد میگردد در صورت عدم موفقیت در بازگشایی حساب کاربران و یا عدم پاسخگویی به نیاز کاربران بدون چون و چرا مبلغ پرداختی را عودت نماید.

جهت شروع سفارش فیلتر شکن خود را روشن کرده و بر روی دکمه پایین کلیک کنید.
با بیش از 500 وریفای و احراز هویت موفق
تضمین صد در صدی فقط با 39 دلار

چه کسانی می توانند خدمات احراز هویت بایننس را دریافت کنند؟


کاربران قدیمی

با توجه به حساسیت های FTAF بر روی حساب های کاربران در صرافی های ارز دیجیتال مخصوصا حساب کاربران ایرانی را با توجه به تحریم های موجود ، صرافی بایننس، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده و برداشت را محدود تا همه کاربران وریفای حساب خود را تکمیل کنند. لذا کاربران قدیمی ، مجبور به وریفای حساب بایننس خود هستند.

کاربران جدید

همه افرادی که می خواهند فعالیت خود را در سایت بایننس شروع کنند، بایستی در زمان ثبت نام در سایت ، بافاصله مراحل وریفای را طی کنند که نیاز به ID کارت ، پاسپورت و یا گواهینامه جعلی از کشورهای مطمین دارند که بتوانند ثبت نام خود را بدرستی انجام داده و با خیال راحت معاملات خود در بایننس را شروع کنند.

🥇 خدمات وریفای اکانت صرافی بایننس 🥇


✅ وریفای اکانت صرافی بایننس و ... با چهره و مشخصات خودتان

✅ تحویل کامل مدارک + فایل چاپی با آموزش نحوه چاپ

✅ ضمانت 100% وریفای حساب صرافی های معتبر🧿

✅ ضمانت عودت وجه: درصورت وریفای نشدن حساب تمامی مبلغ دریافتی بدون کاستی عودت داده می شود.


احراز هویت بایننس

برای کاربران و فعالان دنیای کریپتوکارنسی، امنیت و همچنین حجم معاملات دو فاکتور بسیار با ارزش و مهم در انتخاب صرافی است. از آنجایی که صرافی بایننس برترین صرافی در دنیا است، حجم معاملات و همچنین لایه های امنیتی این صرافی بسیار بالا است و همین نکات باعث شده تا کاربران معامله در این صرافی را بر دیگر صرافی ها ترجیح دهند. برای یافتن بهترین راه احراز هویت بایننس تا پایان با ما همراه باشید.

صرافی بایننس و مشکلات به وجود آمده برای کاربران ایرانی

یکی از مهم ترین نکات برای هر صرافی، رعایت قوانین و نکات مالی مربوط به شرکت ها است. از آنجایی صرافی بایننس در کشور ژاپن مشغول به فعالیت است، موظف به رعایت مقررات مالی در این کشور شده است و به دلیل تحریم های اعمال شده بر کشور ایران، صرافی بایننس بدون احراز هویت بایننس به کاربران ایرانی امکان استفاده از صرافی را نمی دهد.

این صرافی در 3 گام متوالی اقدام به برقراری قوانین مقاله با پولشویی و تروریسم کرد.

در گام اول این صرافی همکاری خود را با شرکت سایفر تریش که شرکتی بزرگ برای تحلیل داده ها است، آغاز نمود.

در گام دوم این صرافی میزان سقف برداشت روزانه را از حساب هایی که احراز هویت نشده بودند، کاهش داد. به گونه ای که نهایت برداشت برای کاربران احراز هویت نشده از 2 بیت کوین در روز به 0.06 بیت کوین کاهش پیدا کرد.

در گام سوم، صرافی بایننس به کاربران خود مهلت چند ماهه برای وریفای حساب بایننس خود داد. این احراز هویت باید در سطح 2 انجام شود و بعد از تاریخ 27 مهرماه هیچ شخصی بدون احراز هویت بایننس قادر به فعالیت در این صرافی نبود.

مزایای استفاده از صرافی بایننس

اگر تاکنون با این صرافی قدرتمند کار نکرده باشید، این سوال در ذهنتان به وجود می آید که چرا استفاده از این صرافی تا این حد برای کاربران و سرمایه داران مهم و با ارزش است؟ برای پاسخ به سوال، بهتر است با مزایای این صرافی آشنا شوید.

 • صرافی بایننس از بیشتر آلت کوین ها پشتیبانی می کند.
 • کارمزد تراکنش در این صرافی بسیار پایین است
 • در این صرافی به کاربران فعال، هدایایی بسیار با ارزش اهدا می شود.
 • بایننس لانچ یکی از برترین ویژگی های این سایت برای شرکت در عرضه اولیه ها است.
 • امنیت صرافی بایننس به دلیل لایه های مختلف امنیتی که دارد، بسیار بالا است.
 • در این صرافی به دلیل حجم بالای معاملات، قدرت نقد شوندگی بسیار بالا است.
 • صرافی باینس بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز و مارجین است.

دلایل بلاک شدن اکانت در بایننس

اکنون که با این صرافی آشنا شدید، بهتر است با دلایل بلاک شدن و چگونگی رفع بلاک اکانت این صرافی نیز آشنا شوید.

اعمال قوانین مقابله با پولشویی و همچنین تحریم هایی که علیه ایران صورت گرفته است، باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی با مسدود شدن حساب خود مواجه شوند.

رفع مسدودی حساب بایننس پروسه ای زمان بر، بسیار حساس و پیچیده است و به همین دلیل فرد بهتر است از متخصصان این حوزه یاری بگیرد. رفع این مشکل به وسیله افراد حرفه ای، مانع از بروز مشکل خواهد شد.

مهم ترین عوامل در بلاک شدن حساب بایننس به شرح زیر هستند.

 • حساب های احراز هویت نشده در تمام دنیا
 • احراز هویت بایننس به وسیله مدارک ایرانی
 • ورود به حساب کاربری بایننس با ای پی کشورهایی که اجازه ورود به بایننس را ندارند، مانند ایران و آمریکا
 • استفاده از مدارک شناسایی کشور هایی که ماهیت ایرانی اشخاص در آن ذکر شده است.
 • تغییر پیاپی آی پی برای ورود به حساب کاربری بایننس در مدت زمان کوتاه
 • 3 مرتبه اشتباه زدن رمز ورود به حساب بایننس
 • استفاده زیاد از حساب کاربری بایننس و واریز و برداشت ها متعدد در یک روز

شناخت دلایل مسدود شدن حساب کاربری بایننس به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتر از حساب بایننس خود استفاده نمایید تا دچار مشکل نشوید.

بهترین راه کارها برای حل مشکلات به وجود آمده در صرافی بایننس

شاید تا کنون بسیاری از اشخاص برای رفع مشکل مسدودی حساب بایننس به شما پیشنهاد استفاده از دیگر صرافی ها را داده باشند. اما لازم است بدانید که صرافی های دیگر، ویژگی و مزایا این صرافی قدرتمند را ندارند. پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از تیمی حرفه ای برای احراز هویت بایننس و رفع مسدودی حساب شما است.

همانطور که میدانید برای احراز هویت بایننس، نمی توانید از مدارک و پاسپورت ایرانی خود استفاده کنید. به همین دلیل ما راه حلی بسیار مطمئن و قطعی را به شما نشان می دهیم تا با احراز هویت، امکان استفاده از حساب کاربری بایننس را داشته باشید.

اولین گام ما برای جلب اعتماد و رضایت شما، تعهد برای بازگرداندن مبلغ پرداختی شما در صورت رفع نشدن مسدودی و یا عدم پاسخگویی رضایت بخش از سمت ما است.

پس برای احراز هویت صرافی بایننس و دستیابی به حساب کاربری خود، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین روش برای حل مشکل حساب کاربری در صرافی بایننس

شاید با دیدن پیام بلاک شدن حساب بایننس خود، حتی اگر مبلغ اندکی نیز در صرافی داشته باشید، کلافه و آشفته شوید. اما لازم است بدانید که مهم ترین نکته در این مواقع حفظ آرامش تا یافتن بهترین راه برای رفع مسدودی است.

لازم است دقت داشته باشید که هیچ گاه در هنگام بروز این مشکلات، خودتان کاری را بدون علم انجام ندهید. زیرا کم تجربگی و نداشتن علم کافی در این زمینه می تواند باعث بلاک شدن حساب شما برای همیشه شود.

در هنگام رفع بلاک، پشتیبانان صرافی بایننس سوالاتی بسیاری از شما می پرسند که پاسخ غلط به هر سوال می تواند درصد ریسک عدم رفع مسدودی را بالا ببرد. پس بهترین راه در احراز هویت بایننس، کمک گرفتن از افراد آگاه است.

بسیاری از افراد به راهنمایی هایی که در فضای مجازی برای رفع مسدودی حساب بایننس است، اعتماد می کنند. اما لازم به ذکر است که بسیاری از این راهنمایی ها منجر به از دست رفتن سرمایه و اکانت بایننس شما خواهد شد.

احراز هویت در بایننس چگونه است؟

احراز هویت در بایننس برای افراد متفاوت است و این تفاوت به زمان ورود و ساختن حساب کاربری افراد بستگی دارد. اگر از گذشته در بایننس فعال بودید و بعد از اعمال تحریم ها مجبور به تغییر صرافی خود شدید، بهتر است بدانید که می توانید از طریق شرکتی معتبر اقدام به احراز هویت بایننس و راه اندازی مجدد حساب خود نمایید.

برای انجام این مهم فقط کافیست مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم در رفع مسدودی حساب شما، همراهتان باشیم. برای افرادی که به تازگی وارد بازار کریپتوکارنسی شده اند، برای ورود به بایننس از همان ابتدا نیاز است که احراز هویت را انجام دهند.

پس اگر به تازگی تصمیم به معامله در بایننس گرفته اید، در قدم اولی نیاز به ID کارت و پاسپورت و دیگر مدارک شناسایی جعلی از کشورهایی که فعالیت در بایننس برایشان ممنوع نیست داشته باشید. در این کار، استفاده از مدارک شناسایی جعلی باید به گونه ای باشد که برای شما مشکل ثانویه ای ایجاد نکند و بتوانید به آسانی احراز هویت خود را انجا داده و معاملات خود را در برترین صرافی دنیا آغاز کنید.

تفاوت سطوح احراز هویت بایننس

اکنون که دانستید برای وریفای حساب بایننس نیاز به انجام چه مراحلی دارید، بهتر است با انواع سطوح احراز هویت در بایننس نیز آشنا شوید تا این پروسه را بهتر درک کنید.

احراز هویت بایننس سطح یک ( بیسیک)

در این سطح که در گذشته نیز کاربران ایرانی از همین طریق در بایننس فعال بودند، شما فقط نیاز به یک آدرس در کشوری که تحریم نیست دارید. در این سطح احراز هویت می توانید روزانه تا 0.06 بیت کوین برداشت کنید و معاملات فیوچرز و اهرم دار فقط تا لوریج 20 برای شما فعال خواهد شد.

احراز هویت بایننس سطح دو ( اینترمدیت)

در این سطح احراز هویت بایننس، شما می توانی روزانه بین 2 تا 100 بیت کوین برداشت کنید. و لوریج در معاملات فیوچرز و اهرم دار نیز برای شما نامحدود خواهد بود. از تاریخ 19 اکتبر، این سطح از احراز هویت برای معامله در بایننس به سطح پایه تبدیل شده است و برای انجام این سطح از احراز هویت، نیاز به مدارک شناسایی مانند پاسپورت، آیدی کارت و همچنین گواهینامه معتبر از کشور هایی که از طرف بایننس تحریم نیستند، دارید.

احراز هویت بایننس سطح سوم ( ادونس)

شما با انجام این سطح از احراز هویت، می توانید به آسانی برداشت نامحدود از حساب خود داشته باشید. انجام این سطح از احراز هویت به قدری دقیق است که دیگر نیازی به بررسی مجدد اطلاعات نیست و مشکلی نیز در حساب شما به وجود نمی آید. در انجام این سطح از احراز هویت، شما باید مدارکی را ارسال نمایید که نشان دهد آدرسی که در هنگام احراز هویت ثبت کرده اید متعلق به شماست. بهترین مدرک برای ثابت کردن این مهم، آپلود کردن یکی از قبوض مربوط به آدرس است.

چه کشور هایی برای وریفای و احراز هویت بایننس بهتر هستند؟

اکنون که دانستید بهترین راه برای وریفای حساب بایننس، استفاده از مدارک جعلی کشور هایی است که ممنوعیت فعالیت در بایننس را ندارند، شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرید که کدام کشور برای این کار بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که انجام احراز هویت بایننس بهتر است از کشورهایی انجام شود که درصد ریسک پایین تری داشته باشند و مدارک شناسایی معروف و شناخته شده ای ندارند.

در وهله دوم، بهتر است کشوری برای این مهم انتخاب شود که امکان اتصال به سایت از طریق آی پی آن کشور موجود باشد و بتوان در فیلتر شکن ها آی پی کشور مورد نظر را پیدا کرد. تجربه هایی که ما در زمینه احراز هویت بایننس داشته ایم، نشان داده که کشور نیوزلند یکی از بهترین کشور ها برای انجام این مهم است. پس اگر به دنبال فعال کردن حساب بایننس خود هستید، کافیست با ما در ارتباط باشید تا حساب شما را از طریق مدارک کشور نیوزلند، وریفای کنیم.

برای احراز هویت بایننس به چه مدارکی نیاز است؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح متفاوت انجام می شود و برای اینکه بتوانید حساب خود را از بلاک بودن خارج کنید و یا اکانت جدیدی در این صرافی ایجاد کنید، باید سطح دوم احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. برای احراز هویت سطح دوم بایننس، نیاز به مدارک جعلی از کشوری مانند نیوزلند خواهید داشت. پس بهتر است ابتدا مدارک زیر را برای ما ارسال کنید تا مدارک جعلی مورد نیاز شما را آماده کنیم و سپس برای وریفای حساب خود اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای آماده کردن کارت شناسایی احراز هویت بایننس عبارتند از: ارسال نام و نام خانوادگی فرد به صورت انگلیسی و کامل تاریخ تولد میلادی فرد. به عنوان مثال 18 ژانویه 1987 عکس پرسنلی جدید به منظور قرار گرفتن بر روی کارت. زیرا عکس روی کارت شما با تصویری که از صورت خود ارسال می کنید، چک می شود.

عکس پرسنلی را می توانید خودتان و به وسیله تلفن همراه بگیرید، اما لازم است که نکات زیر را رعایت کنید.

 • به هیچ عنوان لباس آبی به تن نداشته باشید.
 • صورت شما باید عاری از هر گونه آرایش باشد
 • موهای خود را کاملا پشت سر جمع کنید تا روی صورتتان قرار نگرفته باشد.
 • در عکس از کلاه، گوشواره، گردنبند، کلاه و ... استفاده نکنید.
 • حالت صورت شما باید عادی باشد ،پس لبخند نزنید و اخم نکنید.
 • داشتن یا نداشتن حجاب در عکس اهمیتی ندارد.
 • بهتر است عکس در منزل گرفته شود تا ادیت های آتلیه روی عکس نباشد.

اکنون که عکس پرسنلی و دیگر مدارک مورد نیاز را آماده کرده اید، کافیست برای ما ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان، کارت شناسایی شما را تحویل دهیم.

آیا آی پی که از آن به صرافی متصل می شوید، اهمیت دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است بعد از وریفای حساب برای شما به وجود آید، آی پی کشوری است که با آن به صرافی متصل می شود. بهتر است بدانید که تا کنون، آی پی کشور های متصل به باننس اهمیتی نداشته است. پس اگر با آی پی کشوری مانند فرانسه به صرافی متصل می شوید، می توانید برای کشور نیوزلند احراز هویت انجام دهید. اما دقت داشته باشید که از ای پی های متفاوت در مدت زمان کوتاه به صرافی وصل نشوید. لازم به ذکر است که اتصال از آی پی کشوری که به وسیله آن احراز هویت کرده اید، بسیار مطمئن تر و کم ریسک تر خواهد بود.

آیا احراز هویت صرافی بایننس از این روش امن است؟

برای انجام وریفای حساب بایننس شما، تنهای کاری که ما انجام خواهیم داد، آماده کردن مدارک و راهنمایی شما برای انجام احراز هویت خواهد بود و به همین دلیل تیم ما به هیچ یک از اطلاعات حساب کاربری شما دسترسی نخواهند داشت. از همین رو می توانید با خیال آسوده احراز هویت بایننس را انجام دهید. برای ورود به حساب بایننس، شما نیاز به آدرس ایمیل و پسورد خود و گوگل اتنتیکیت دارید و از آنجایی که ما فقط با اطلاعات اندک و همچنین عکس شما، کارت شناسایی شما را آماده کرده ایم، دسترسی ای به حساب کاربری شما نخواهیم داشت. از طرف دیگر ما به شما تضمین می دهیم که در تمام مراحل احراز هویت همراهتان باشیم و اگر به هر دلیلی احراز هویت بایننس شما انجام نشد و یا از پشتیبانی ما رضایت کافی نداشتید، هزینه به طور کامل به شما برگردانده می شود. علاوه بر این احراز هویت بایننس فقط گوشه ای از فعالیت های ما است و این احراز هویت تنها به منظور بهبود معاملات شما انجام می شود. پس اکنون می توانید با خیالی آسوده احراز هویت خود را انجام داده و در بهترین صرافی دنیا به انجام معاملات مشغول شوید.

صفر تا صد وریفای حساب بایننس

بعد از دریافت کارت شناسایی کشور نیوزلند خود، می توانید به سراغ وریفای حساب بایننس خود بروید. برای احراز هویت فقط کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید، در هر بخش اگر با کوچکترین مشکل یا سوالی مواجه شدید، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود. در مرحله اول بهتر است وی پی ان کشوری که می خواهید به وسیله آن احراز هویت نمایید را فعال کنید. در گام بعدی وارد سایت بایننس شوید و برای وریفای حساب، بر روی پنجمین آیکون بالا سمت چپ کلیک کنید.

در کشوی باز شده بر روی گزینه دوم کلیک نمایید.

binance1

در گام بعدی می توانی با کلیک کردن بر روی کادر زرد رنگ که کلمه get verified نوشته شده است، احراز هویت را آغاز نمایید.

binance2

اکنون می توانید با وارد کردن اطلاعات کشوری که مدارک آن را دارید، در کادر مشخص شده شماره 1 و کلیک کردن بر روی کلمه start now کشور خود را مشخص نمایید.

به دلیل اینکه کارت طراحی شده از سمت ما مربوط به کشور نیوزلند است، حتما کشور خود را نیوزلند انتخاب کنید.

binance3

در این مرحله باید اطلاعاتی که بر روی کارت شناسایی شما ثبت شده است را بسیار دقیق و بدون هیچ گونه تغییری در کادر های مخصوص خود وارد نمایید. لازم به ذکر است که تاریخ روی کارت شناسایی به ترتیب از چب به راست، نشانگر روز، ماه و سال است. اما برای وارد کردن در سایت بایننس باید این اعداد را از راست به چپ وارد نمایید.

binance4

حتما در این مرحله با تمرکز و دقت بالا، اطلاعات را وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات روی کارت شناسایی، نوبت به ثبت آدرس می رسد. اطلاعاتی که برای شما ارسال خواهیم کرد، به ترتیب نشانگر خیابان، سپس شهر و در آخر کد پستی است. این فیلد ها را مانند تصویر زیر کامل کنید.

binance5

در مرحله بعد باید احراز هویت بایننس را به وسیله گواهینامه رانندگی که برایتان ارسال کرده ایم، ادامه دهید. پس ابتدا مانند عکس زیر، گزینه سوم که گواهینامه رانندگی است را انتخاب کنید.

binance6

اکنون فایل های عکسی که در سیستم خود سیو کرده اید را به ترتیب مشخص شده، ارسال کنید. دقت کنید که انتخاب جلو و پشت کارت باید به ترتیب باشد.

binance7

مرحله بعد مربوط به ارسال عکس به صورت آنلاین است. برای ارسال این عکس، کافیست نکاتی که در هنگام گرفتن عکس پرسنلی برای روی کارت انجام دادید را رعایت کنید. در هنگام گرفتن عکس، آرایش نداشته باشید، از کلاه، عینک و ... استفاده نکنید، همچنین باید نور محیطی که در آن عکس می گیرید، کافی باشد. در هنگام عکس گرفتن هیچ فیلتری نباید فعال باشد.

binance8

برای آسان شدن کار شما، نمونه ای از عکس پذیرفته شده در این صفحه قرار دارد. اگر با تلفن همراه خود در حال انجام مراحل احراز هویت هستید، می توانید به صورت آنلاین عکس بگیرید. در غیر این صورت عکس را با گوشی خود ثبت کنید و سپس به کامپیوتر خود منتقل کنید و در فایل مورد نظر آپلود کنید.

binance9

اگر تمام مراحل را درست انجام داده باشید، بر روی صفحه، بارکدی ظاهر می شود و می توانید به وسیله تلفن همراه خود، بارکد را اسکن کنید. لازم به ذکر است که باید از قبل نرم افزار بایننس را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و از طریق نرم افزار این صرافی، بارکد را اسکن کنید.

binance10

در این مرحله فقط کافیست بر روی کادر زرد رنگ که بر روی آن کلمه ok قرار دارد، کلیک کنید و منتظر تاییدیه صرافی در ایمیلتان باشید.

binance11

اگر در هر بخش از ثبت نام و احراز هویت بایننس با مشکل یا خطا مواجه شدید، کافیست با پشتیبانان سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

چگونه می توان در سطح وریفای پلاس، احراز هویت کرد؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح تعیین می شود. اگر تمایل دارید که دسترسی به همه امکانات داشته باشید و سقفی برای برداشت از حساب و یا اعمال اهرم در معاملات خود نداشته باشید، کافیست سطح سوم احراز هویت را نیز انجام دهید. برای انجام این سطح از وریفای حساب بایننس، کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت بالا انجام دهید. در ابتدا لازم است بدانید که برای انجام احراز هویت مرحله 3، به یکی از قبوض آدرسی که برای حساب کاربری خود وارد کرده اید، نیاز دارد و از زمان قبض نیز بیشتر از 30 روز نباید گذشته باشد. با داشتن قبض، کافیست بر روی گزینه verify now کلیک کنید و در این قسمت گزینه ADVANCE را انتخاب نمایید.

binance12

در مرحله دوم باید آدرس دقیق خود را همانند مرحله احراز هویت سطح دوم، وارد کنید. در مرحله سوم، عکس قبض مورد نظر را نیاز خواهید داشت. نکته بسیار مهم در این موضوع، اثبات زندگی شما در محل آدرس اعلام شده است. برای انجام این مرحله می توانید برگه حساب بانکی خود را در کنار قبض مورد نظر آپلود کنید تا اثباتی بر زندگی شما در آدرس قبض باشد. انجام صحیح و دقیق این مرحله، آیکون Confirm را برای شما فعال می کند و با کلیک بر روی آن، اطلاعات حساب شما تکمیل خواهد شد.

binance13

اکنون که توانستید حساب بایننس خود را در هر دو مرحله وریفای نمایید، می توانید با خیالی آسوده از تمامی مزایا و امکانات برترین صرافی دنیا با خیالی آسوده استفاده کنید.

روش های غیر فعال کردن حساب بایننس

اگر در بسیاری از مواقع از بابت حساب بایننس و معاملات خود نگران شدید، می توانید با غیر فعال کردن حساب خود،امکان هرگونه سوء استفاده را از بین ببرید. برای غیر فعال کردن حساب بایننس 3 راه حل وجود دارد، که به آنها اشاره خواهیم کرد. در روش اول می توانید از طریق نرم افزار بایننس نصب شده بر روی گوشی خود، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا حساب شما غیر فعال شود.

در قدم اول نرم افزار را باز کنید، سپس بر روی سه آیکون زیر به ترتیب کلیک نمایید. Account Security Disable Account اکنون اکانت شما غیر فعال است. در روش دوم، بهتر است با فعال کردن وی پی ان خود، وارد سایت بایننس شوید. در این مرحله وارد پروفایل خود شوید. این آیکون، عکس شخصی در دایره را در نوار بالای سایت دارد. با کلیک بر روی آیکون Security و وارد شدن به قسمت Account Activity می توانید حساب بایننس خود را غیر فعال نمایید.

اگر به هیچ کدام از موارد بالا دسترسی نداشتید، در روش سوم، می توانید از طریق ایمیل خود این کار را انجام دهید. برای این کار، کافیست ایمیل های مربوط به حساب بایننس خود را جستجو کنید و سپس با کلیک بر روی کلمه (غیر فعال کردن اکانت) در ایمیل، اکانت خود را غیر فعال نمایید. بعد از غیر فعال کردن حساب خود، اگر از خطرات احتمالی خیالتان آسوده شد. می توانید دوباره اکانت خود را بازیابی نمایید و معاملات خود را در صرافی بایننس از نو آغاز کنید.

کلام آخر

همانطور که اطلاع دارید، امنیت و همچنین مزایای صرافی بایننس باعث شده تا این صرافی به برترین صرافی در دنیا تبدیل شود. به همین دلیل بسیاری بنا به دلایل مختلف، علاقه به فعالیت در این صرافی دارند. اگر شما نیز از فعالان بازار سرمایه هستید و استفاده از این صرافی برایتان بسیار مهم است، با ما همراه باشید تا شما را در احراز هویت بایننس یاری کنیم و همچنین اکانت مسدود شده شما را به آسانی و با کمترین ریسک برایتان بازیابی کنیم.

برای اطلاع از هزینه و نحوه انجام کار، کافیست با ما در ارتباط باشید تا پشتیبانان ما علاوه بر راهنمایی شما در وریفای اکانت و رفع مسدودی حساب بایننس، هزینه و نحوه انجام کار را به طور کامل برایتان شرح دهند.