whatsapp
مشاوره رایگان در تلگرام
ثبت نام در صرافی بزرگ بینگ ایکس با کمترین کارمزد و امکانات حرفه ای (لینک ثبت نام)
همچنین برای مشاهده آخرین اخبار در کانال تلگرام عضو شوید (لینک کانال)
slide
< >

سوالات متداول

نگران نباشید. در قسمت ورود به حساب کاربری با کلیک بر روی گزینه ی فراموشی رمز عبور، مجددا رمز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
بله. شما می توانید به راحتی و از طریق درگاه ریالی نیز اشتراک تهیه کنید. همچنین با پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال نیز امکان خرید اشتراک را خواهید داشت.
نیازی به انجام کاری نیست. شما زمان ثبت نام با ثبت ایمیل و شماره موبایل خود به صورت اتومات هر زمان که تغییری در تعرفه ها یا شرایط سایت ایجاد شود، به صورت پیامک و ایمیل مطلع خواهید گشت.

برای دسترسی به بخش های مختلف سایت اعم از سیگنال ها، دانلود فایل های دوره های آموزشی و… نیاز هست که وارد حساب کاربری خود در سایت شوید. به همین منظور از طریق منوی سایت، گزینه “ورود به سامانه / ثبت نام” می توانید با وارد کردن ایمیل و پسورد خود به حساب کاربری تان وارد شوید.


برای این موضوع از چند طریق می توانید سوالات خود را مطرح کنید تا پشتیبانان سایت پاسخ گوی شما باشند:


بخش تیکت

بخش تماس با ما

برای اطلاع از سیگنال و موارد VIP می توانید به صفحه حساب کاربری مراجعه و شماره موبایل خود را در بخش “اطلاع رسانی پیامکی” از طریق پیامک برای شما ارسال شود.

و همینطور داخل کانال عمومی سایت عضو باشید تا هنگام قرار دادن سیگنال جدید به شما اطلاع رسانی کنیم.


بله! شما با هر شرایطی از 20 درصد تا 35 از سود زیرمجموعه های خود را دریافت خواهید کرد


برای این مورد کافی است ابتدا عضو شوید سپس از طریق منوی سایت وارد بخش بازاریابی شوید تا بتوانید لینک های اختصاصی خودتان را از این طریق دریافت و با اشتراک گذاری آنها با هر بار خرید افراد معرفی شده از سمت شما، پورسانت خودتان را دریافت کنید.. برای اطلاعات بیشتر به بخش زیرمجموعه گیری سایت مراجعه کنید.
توجه: شماره موبایل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود
توجه: ایمیل وارد شده در وب سایت نمایش داده نمیشود