خرید اشتراک

اشتراک وی آی پی

همین حالا عضو شوید و لذت ترید ارزهای دیجیتال را با ما تجربه کنید

پس از ثبت نام تمام نتایج گذشته سیگنال های پرشین الیت قابل مشاهده می باشد

سیگنال خارجی
اندیکاتور
بایننس
مشاوره

حمایت از Terra با فهرست شدن توکن جدید LUNA

صرافی‌ها با فهرست کردن توکن جدید لونا (LUNA) حمایت اولیه از احیای ترا (Terra) را نشان می‌دهند. صرافی ارز دیجیتال هیت‌بیتیسی(HitBTC) قصد دارد برند جدیدی از توکن لونای Terra را در تاریخ 27 می فهرست کند، زیرا انتظار می‌رود بلاکچین معلق ترای کلاسیک به عنوان Terra 2.0 احیا شود. 

Terraform

Terraform Labs

پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو با فهرست کردن توکن جدید Terraکه LUNA نیز نامیده می‌شود، نشانه‌های اولیه‌ حمایت از احیای شبکه فروپاشییده Terra را نشان می‌دهند. روز چهارشنبه، صرافی HitBTC در توییتر اعلام کرد که توکن زنجیره‌ای جدید ترا یعنی لونا در 27 می بر روی پلتفرم آن در دسترس خواهد بود. 

این خبر در حالی منتشر می‌شود که آزمایشگاه‌های ترافرم آماده می‌شوند تا پروتکل خود را در ۲۷ می راه‌اندازی کنند و زنجیره قدیمی را که تراکلاسیک نامیده می‌شود با زنجیره جدیدی به نام جاست ترا (just Terra) یا Terra 2.0 جایگزین کند. آزمایشگاه‌های ترافرم در 23 خبر دادند که زنجیره جدید یک فورک نخواهد بود، زیرا از بلوک پیدایش تراکلاسیک البته با تاریخچه غیراشتراکی، ایجاد می‌شود.

« توکن جدید ترا، لونا نامیده می‌شود و جایگزین توکن قدیمی لونا کلاسیک می‌شود. زنجیره قدیمی تراکلاسیک به (LUNC) تغییر نام خواهد داد.»

زنجیره جدید یک فورک نخواهد بود، زیرا از بلوک پیدایش تراکلاسیک البته با تاریخچه غیراشتراکی، ایجاد می‌شود.

زنجیره جدید یک فورک نخواهد بود، زیرا از بلوک پیدایش تراکلاسیک البته با تاریخچه غیراشتراکی، ایجاد می‌شود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، در اواسط ماه مه، دو کوون، مدیرعامل آزمایشگاه‌های ترافرم (Terraform Labs) پیشنهاد ایجاد یک زنجیره جدید ترا که بدون استیبل کوین الگوریتمی ترا (UST) باشد، ارائه کرد و پیشنهاد داد تا لونا در میان سهامداران و مالکین LUNC، مالکین UST و توسعه‌دهندگان برنامه قدیمی ترا استفاده شود. این پیشنهاد بلافاصله مورد حمایت جامعه قرار گرفت، به حدی که در 18 مه 91 درصد از اعتباردهندگان ترا، به نفع « تولد مجدد ترا» رای دادند.

در زمان نگارش این مقاله، نظرسنجی جامعه همچنان ادامه دارد و تقریباً 67٪ از رای‌دهندگان از احیای ترا با عنوان Terra 2.0 حمایت می‌کنند. احیای ترا دارد در حالی صورت می‌گیرد که آزمایشگاه‌های ترافرم در 12 می، بلاکچین ترا را پس از سقوط بزرگ LUNA و UST با کاهش شدید توکن لونا تا 99 درصد، متوقف کرده‌اند!


منبع خبر: کوین تلگراف
 


نام صرافی تخفیف کارمزد لینک ثبت نام
کوینکس
coinex
دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
کوکوین
kucoin
دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
اوکی اکسچنج خارجی
okexen
دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
اوکی اکسچنج ایرانی
okexfa
دارد ثبت نام با تخفیف کارمزد
اشتراک گذاری

دیدگاه شما

اولین دیدگاه را شما ارسال نمایید.