whatsapp
مشاوره رایگان در تلگرام
ثبت نام در صرافی بزرگ بینگ ایکس با کمترین کارمزد و امکانات حرفه ای (لینک ثبت نام)
همچنین برای مشاهده آخرین اخبار در کانال تلگرام عضو شوید (لینک کانال)
slide
< >

کانال معتبر عرضه کننده سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

1400/07/20 ساعت 14:17


اولین قدم برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها شناخت این بازار است. از آنجایی که موج گسترده ای از سرمایه ها به سمت بازار ارز های دیجیتال روانه شده است، ورود به این بازار بدون اطلاعات کامل و شناخت دقیق بازار، نتیجه ای جز ضرر های کلان و از بین رفتن سرمایه نخواهد داشت. با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با بازار ارز دیجیتال بهترین راه برای دریافت سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

در دنیای پرسرعت و پرهیجان ارزهای دیجیتال، «پرشین الیت» مانند یک ستاره‌ پرفروغ در آسمان بازار مالی برجسته است. وقتی هر گوشه و کنار این بازار مملو از راز و رمز است، ما با خدمات احراز هویت بایننس و کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی، نوری روشن بر مسیر پرپیچ و خم شما می‌افکنیم. اما این فقط شروع ماجراست!

با مشاوره تخصصی بازارهای مالی و پیشنهاد سبد ارز دیجیتال که تیم حرفه‌ای «پرشین الیت» ارائه می‌دهد، نه تنها آستانه‌ی موفقیت را لمس می‌کنید، بلکه به سرعت به قله‌هایی میرسید که تا به حال فقط در خواب‌هایتان آن‌ها را دیده‌اید. با خدمات سیگنال فیوچرز و سیگنال فارکس ما به افق‌های نامحدودی پرواز کنید!

 

image

سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال پولی رمز نگاری شده و مجازی است که در بستر بلاک چین خلق شده و مهم ترین ویژگی آن غیر متمرکز بودن است. غیر متمرکز بودن ارز های دیجیتال به آن معنی است که هیچ دولت، کشور و ابر قدرتی بر این رمز ارز ها دخالتی ندارند و رشد و سقوط آن ها بر پایه میزان عرضه و تقاضا و قدرت رمز ارز ها است. 

بازار ارز های دیجیتال از سال 2008 و پس از معرفی بیت کوین رونق گرفت. بعد از انتشار بیت کوین، رمز ارز های بسیار دیگری نیز خلق و روانه بازار شدند که هر کدام هدفی خاص و قدرتی متفاوت دارند. 

اگر شما نیز مانند بسیاری از سرمایه داران بزرگ، بازار ارز های دیجیتال را راهی کوتاه برای ثروتمند شدن می دانید، بهتر است در نظر داشته باشید که این بازار بدون شناخت و اطلاعات به روز می تواند بسیار خطرناک باشد.

پس برای کسب اطلاعات به روز از این بازار و همچنین آموزش راه های تحلیل رمز ارزها با ما همراه باشید. ما علاوه بر آموزش، با ارائه سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال، شما را برای کسب سود و ثروتمند شدن یاری می کنیم. 

 

image

سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

تفاوت میان بیت کوین و آلت کوین ها در چیست؟

همانطور که اشاره کردیم بیت کوین اولین ارز دیجیتال در بستر بلاک چین است و این رمز ارز علاوه بر اینکه اولین رمز ارز است، محبوب ترین نیز محسوب میشود و ارزش آن تا به امروز حدود 1 تریلیون دلار است. 

بعد از انتشار و موفقیت بیت کوین ارز های دیجیتال دیگری مانند اتریوم، کاردانو و تتر نیز وارد بازار رمز ارزها شدند. به این ارز های دیجیتال در مارکت، آلت کوین می گویند. 

میان بیت کوین و آلت کوین های نقاط مشترک بسیاری وجود دارد اما نکته جذاب در این میان نقاط تفاوت است. 

آلت کوین ها برای تولید بلوک ها و انجام معاملات از ساز و کار متفاوتی در بستر بلاک چین استفاده می کنند. 

یکی از اهداف ایجاد آلت کوین ها رفع نواقص بیت کوین و همچنین برقرار آسان تر قراردادهای هوشمند است. 

نکته جالب توجه در رابطه با بیت کوین و آلت کوین ها، قدرت بیت کوین است. 

این ارز دیجیتال به قدری قدرتمند است که نوسانات قیمت و کم و زیاد شدن ارزش آن تاثیر مستقیم بر قیمت ارز های دیجیتال دیگر دارد.

پس اگر سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال دریافت کرده اید و یا خود به تحلیل رمز ارز ها مشغولید، برای تحلیل آلت کوین ها بهتر است به تحلیل بیت کوین نیز توجه کنید. 

 

image

سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

چگونه می توان ارز دیجیتال ماین کرد؟

ارز های دیجیتال پول هایی رمز نگاری شده اند که هیچ ماهیت فیزیکی ندارند. پس برای اطمینان از درست بودن معاملات نیاز به ناظر دیگری است. 

پس از هر معامله در این بازار، اطلاعات معامله در بلاک هایی ذخیره می شوند. حساب و کتاب این معاملات و ثبت آنها توسط کاربران این شبکه که همان ماینر ها هستند بررسی می شود و شبکه در ازای حل این معادلات ریاضی، به ماینر ها پاداش می دهد. 

خالق اولین و مهم ترین رمز ارز، یعنی بیت کوین، تعداد مشخصی برای تولید این ارز دیجیتال در نظر گرفته است و حل معاملات و ثبت آن ها تا کنون به تولید 19 میلیون بیت کوین رسیده است. سقف تعیین شده برای بیت کوین عدد 21 میلیون است. این سقف مشخص باعث می شود تا ارزش بازار رمز ارز ها نیز حفظ شود. 

برای دریافت سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال و چگونگی استفاده از آن با ما همراه باشید. 

 

image

سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

ویژگی های سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال معتبر

حال که با الفبای بازار ارز های دیجیتال آشنا شدید، اگر تصمیم به سرمایه گذاری در این بازار بر اساس سیگنال ارز دیجیتال دارید، بهتر است ابتدا با ویژگی های کانال معتبر و قابل اعتماد ارائه کننده سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال آشنا شوید.

ویژگی های کانال سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال عبارتند از:

 • تعداد منطقی سیگنال ارائه دهند. 
 • تحلیل های ارائه شده برای اکثر رمز ارز های موجود در بازار باشند.
 • نوع معاملات در تحلیل مشخص باشد. 
 • تحلیل با بیانی ساده و قابل درک برای تمامی افراد ارائه شود.
 • نقاط ورود و خروج مشخص باشد. 
 • حد ضرر و حد سود در معاملات مشخص باشد. 
 • علاوه بر ارائه سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال، به آموزش تحلیل ها نیز بپردازد.
 • از اعضای کانال و سایت خود به صورت 24 ساعته پشتیبانی کند. 

با توجه به نکات بالا می توانید بهترین کانال یا سایت ارائه دهنده سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال را شناسایی کنید و با استفاده از تحلیل و سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال، معامله کنید. 

 

image

سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

بهترین راه برای دریافت سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال

اکنون که با نکات اولیه بازار ارز های دیجیتال آشنا شدید، زمان آن فرا رسیده تا کانال و سایتی معتبر را برای آموزش انتخاب کنید و در کنار آموزش از سیگنال وی ای پی (VIP) آن استفاده کرده و سود خوبی را کسب کنید. 

برای عضویت در کانال و سایت سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال، کافیست با ما در تماس باشید. 

کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و شما برای دریافت بهترین آموزش و همچنین سیگنال ارز دیجیتال همراهی می کنند. 

لازم به ذکر است که معامله در بازار ارزهای دیجیتال بدون اطلاعات کافی و تحلیل های دقیق، نتیجه ای جز از بین رفتن سرمایه های شما نخواهد داشت. پس تا یادگیری کامل این بازار از سیگنال وی ای پی (VIP) ارز دیجیتال استفاده کنید. 


جایزه 100 دلاری ثبت نام (پیشنهاد ویژه)

کاربران با ثبت نام از طریق لینک زیر و احراز هویت اکانت خود جایزه بونس ثبت نام 100 دلاری خود را دریافت خواهند کرد.

 • کمیسیون معاملات اسپات صفر
 • کمیسیون معاملات فیوچرز در صورت ثبت‌نام با لینک‌ اختصاصی مجموعه PersianElite به صورت مادام‌العمر به 50% کاهش خواهد یافت !
 • قابلیت اتصال به تریدینگ ویو
 • انجام معاملات کپی ترید
 • دارای زبان فارسی
 • بدون احتیاج به فیلترشکن با IP ثابت
 • انجام معاملات گرید اسپات
 • پشتیبانی از اکثر (تمامی) ارزهای دیجیتال در قسمت فیوچرز و اسپات
 • سرعت فوق‌العاده و حجم بسیار بالا معاملات فیوچرز و اسپات
 • بدون حتی یکبار گزارش هک شدن از زمان تاسیس
 • پشتیبانی از بازار فارکس و جفت ارز‌ها ، خرید و فروش سهام‌های بین‌المللی ، معاملات شاخص‌های بین‌المللی ، طلای جهانی (اُنس) ، خرید و فروش NFT و... که این مهم این صرافی را به یک بروکر نیز تبدیل کرده است

💠برای دریافت 100 تتر رایگان می تونید با لینک زیر ثبت نام بفرمایید 👇🏻

ثبت نام با تخفیف کارمزد

این جایزه شامل دو بخش میباشد

 • بونس 40 دلاری که پس از احراز هویت به حساب کاربر واریز میشود و نیاز به هیچ فعالیت دیگری نمیباشد.
 • بونس 60 دلاری که نیازمند انجام ترید و داشتن حجم معامله جهت فعال سازی آن میباشد.

اشتراک گذاری

دیدگاه شما

سعید شاهمرادی
سعید شاهمرادی 1400/08/17
سلام ببخشید من میخوام عضو کانال vip بشم میخواستم بدونم که از شما در طی روز چندتا سیگنال معرفی می‌کن ..