whatsapp
مشاوره رایگان در تلگرام
ثبت نام در صرافی بزرگ بینگ ایکس با کمترین کارمزد و امکانات حرفه ای (لینک ثبت نام)
همچنین برای مشاهده آخرین اخبار در کانال تلگرام عضو شوید (لینک کانال)
slide
< >

بهترین کیف پول بیت کوین برای خرید و فروش بیت کوین


کیف پول ها امروزه در زمینه ارز های دیجیتال تا حد بسیار زیادی مورد توجه افراد قرار گرفتند و دلیل آن این موضوع می باشد که هنگامی که شما یک ارز دیجیتال را خریداری می کنید نیاز دارید تا این ارز را در یک جای امن نگهداری کنید و به همین دلیل شما مجبور هستید تا از کیف پول ها استفاده نمایید. انتخاب کیف پول بسیار مهم می باشد زیرا اگر کیف پول نادرست را انتخاب نمایید ممکن است که اتفاق بدی برای ارزهایتان به وجود بیاید. پس اگر میخواهید کیف پول امنی را انتخاب نمایید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

 

image

بهترین کیف پول برای نگهداری از بیت کوین

سیگنال خرید ارز دیجیتال

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با انتخاب کیف پول ها صحبت کنیم بهتر است که در رابطه با خرید ارزهای دیجیتال نکته‌ای را بگوییم. اگر شما می خواهید وارد بازار ارز های دیجیتال شوید و می خواهید که ضرر نکنید باید به شما بگوییم که حتماً باید از سیگنال های دقیق و مطمئن استفاده نمایید تا بتوانید یک سرمایه گذاری عالی را داشته باشید. تیم پرشین الیت (نخبگان پارسی) خدمات سیگنال دهی در زمینه ارزهای دیجیتال را ارائه می کنند و اگر شما می خواهید از خدمات این تیم قدرتمند استفاده نمایید باید به شما بگویم که این تیم در ابتدا یک اشتراک سه روزه رایگان را در اختیار شما قرار می دهند تا در صورتی که از خدمات آنها راضی بودید پس از اتمام این سه روز اشتراک ویژه را خریداری نمایید و از خدمات این گروه استفاده نمایید.

بررسی کیف پول های مناسب برای نگهداری ارز بیت کوین

در حالت کلی باید بگویم که اگر شما قصد خرید بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر را دارید حتماً باید قبل از خرید، یک کیف پول مطمئن و امن را انتخاب نمایید تا بتوانید ارزهای خود را درون آن نگهداری کنید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا به بررسی برخی از مطمئن ترین کیف پول ها بپردازیم.

کیف پول تراست ولت (Trust Wallet)

کیف پول تراست ولت یک کیف پول بسیار امن و پیشرفته می باشد که دارای قابلیت های بسیار زیادی نیز می باشد. نکته ای که باید در رابطه با تراست ولت بگوییم این می باشد که تراست ولت فقط برای گوشی های موبایل عرضه شده است و شما می توانید آن را فقط بر روی اندروید و ios نصب کنید. تراست ولت یکی از زیرمجموعه های صرافی قدرتمند بایننس می باشد و این موضوع به تنهایی نشان دهنده مورد اعتماد بودن تراست ولت می باشد. اگر بخواهیم در رابطه با نقاط قوت تراست ولت صحبت کنیم باید بگوییم که این کیف پول از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و شما برای آن میتوانید انواع راه های امنیتی را قرار دهید به عنوان مثال شما می توانید بر روی آن اثر انگشت و حتی قفل چهره را قرار دهید. یکی دیگر از نقاط قوت تراست ولت رابط کاربری آن می باشد که بسیار ساده و آسان طراحی شده است و مانند برخی از کیف پول ها سخت نمی باشد. همچنین تراست ولت از هزاران هزار ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

 

image

کیف پول تراست ولت

کیف پول امن و پیشرفته لجر (Ledger)

یکی دیگر از کیف پول هایی که شما می توانید برای نگهداری از ارز دیجیتال بیت کوین یا هر چیز دیگری از آن استفاده کنید کیف پول سخت افزاری لجر می باشد این کیف پول ها در دو نوع لجر نانو اس و لجر نانو ایکس منتشر شده است که نکته ای که باید بگوییم این می باشد که مدل نانو ایکس از تعداد بیشتری از ارز ها پشتیبانی می کند. لجر از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا هر فرد که بخواهد از آن سوء استفاده کند باید حتماً دستگاه آن را در دست داشته باشد و دکمه‌ های آن را بفشارد تا بتواند ارز های درون آن را جابجا کند. نکته ای که باید قبل از خرید به آن توجه کنید این می باشد که باید حتما مطمئن شوید که جعبه لجر به هیچ وجه باز نشده باشد زیرا در غیر این صورت امکان این وجود دارد که پس از اینکه شما ارزهای خود را به لجر انتقال دادید افراد سوء استفاده گر که از قبل دسترسی ها به لجر شما را دارند ارزهای شما را به یک کیف پول دیگر انتقال دهند. 

کیف پول سخت افزاری لجر

اگر بخواهیم در رابطه با نقاط قوت لجر صحبت کنیم باید بگوییم که همانطور که گفتیم لجر از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین از تعداد بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند و علاوه بر اینها تیم پشتیبانی بسیار قوی دارد به گونه‌ای که اگر در هر کجای کار شما به مشکل بر بخورید می‌توانید با تیم پشتیبانی آن تماس برقرار کرده و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید. این کیف پول دارای نقاط ضعفی نیز می باشد که مهمترین آن این موضوع می باشد که برای استفاده از آن به طور روزمره به مشکل بر می خورید زیرا هر کجا که بخواهید از آن استفاده کنید باید حتماً دستگاه آن که شبیه به فلش می باشد را داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید.

بررسی کیف پول ترزور (Trezor)

کیف پول ترزور مانند لجر سخت افزاری می باشد و برای نگهداری از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بسیار عالی می باشد. ترزور مانند لجر در دو مدل تی و وان عرضه شده است. نکته ای که باید در رابطه با ترزور بگوییم این می باشد که ترزور در مقایسه با لجر از تعداد ارزهای کمتری پشتیبانی می کند و همچنین قیمت آن نیز کمی پایین تر می باشد. در رابطه با نقاط قوت ترزور باید بگوییم که از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین این قابلیت را دارد که با تعداد بسیار زیادی از نرم افزارهای کیف پول سینک شود. ترزور یک نقطه ضعف نیز دارد و آن این می باشد که بدنه مدل وان آن بسیار ضعیف می باشد.

بررسی کیف پول بلو ولت (Blue Wallet)

بلو ولت فقط از ارز دیجیتال بیت کوین پشتیبانی می‌کند و از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کاربران بلو ولت در سال ۲۰۲۰ به طرز عجیبی رشد کردند به گونه ای که در آن سال بسیاری از وب سایت های مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال مقاله ای جداگانه ای در رابطه با بلو ولت منتشر کردند. در رابطه با بلو ولت باید بگوییم که فقط برای اندروید و ios منتشر شده است و نسخه کامپیوتری ندارد. از نقاط قوت بلو ولت باید به این موضوع اشاره کنیم که رابط کاربری بسیار آسانی دارد به گونه‌ای که هر فردی می تواند با آن کار کند. از نقاط ضعف بلو ولت باید به این موضوع اشاره کنیم که فقط از ارز دیجیتال بیت کوین پشتیبانی می کند و از سایر ارز های دیجیتال پشتیبانی نمی کند.

 

image

بلو ولت

معرفی و بررسی کیف پول بیت کوین والت (Bitcoin Wallet)

بیت کوین ولت جزو اولین کیف پول های بیت کوین می باشد که برای ارز دیجیتال بیت کوین منتشر شده است. تاریخ عرضه بیت کوین ولت سال ۲۰۱۳ میلادی می باشد. در رابطه با مزایای بیت کوین ولت باید بگوییم که از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین رابط کاربری بسیار آسانی دارد و مانند برخی از کیف پول ها از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار نمی باشد. این کیف‌پول معایبی نیز دارد که از آن ها باید به این موضوع اشاره کنیم که فقط برای اندروید منتشر شده است. همچنین بیت کوین ولت از امکان گرفتن بک آپ از طریق کلمه ها پشتیبانی نمیکند و این یک عیب بسیار بزرگ می باشد.

بلاک چین (BlockChain) یکی از امن ترین کیف پول ها

بلاک چین یکی از قدیمی ترین و امن ترین کیف پول ها برای نگهداری از ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. این کیف پول هم نسخه وب دارد و هم برای گوشی های موبایل، نرم افزار منتشر کرده است که این خود یک مزیت بسیار مهم می باشد. همانطور که شاید خیلی از شما ها شنیده باشید سیستم بلاکچین از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین کیف‌پول این سیستم نیز بسیار امن می باشد. از مهمترین مزیت های این کیف‌پول باید به این موضوع اشاره کنیم که شما می توانید از طریق هر دستگاهی فقط با استفاده از یک مرورگر به کیف‌پول خود وارد شوید و ارزهای خود را مدیریت کنید. از معایب این کیف‌پول باید به این موضوع اشاره کنیم که کلید های خصوصی یا همان کلمه های بکاپ بر روی فضای اینترنت نگهداری می‌شوند و این موضوع عیب بسیار بزرگی می باشد زیرا ممکن است توسط فردی این کلمه ها هک شوند و دارایی شما از بین برود.

 

image

کیف پول بلاک چین

کیف پول کاغذی برای نگهداری از بیت کوین!

یکی از راه ها برای نگهداری از ارز دیجیتال بیت کوین این می باشد که شما از کیف‌پول کاغذی این ارز دیجیتال استفاده نمایید. شما برای اینکه بتوانید از این کیف‌پول استفاده کنید باید وارد وبسایت مربوط به آن شوید که آدرس آن  Bitaddress.org می باشد. پس از اینکه وارد وب سایت مورد نظر شدید برای اینکه خاطرتان جمع باشد می توانید اتصال خود را از اینترنت قطع کنید و کارهایی که به وب سایت به شما می‌گوید را انجام دهید و پس از انجام دادن یک مرحله کیف ‌پول شما به نمایش در می آید و شما می توانید از کلید های روی آن برای واریز یا انتقال استفاده نمایید. پس از اینکه وب سایت کیف پول شما را آماده کرد شما می توانید از روی آن یک پرینت بگیرید و آن را در یک جای امن نگه دارید. در رابطه با مزایای این کیف پول باید بگوییم که این کیف پول از حریم خصوصی و امنیت بسیار کاملی برخوردار می باشد و اگر شما از این کیف پول استفاده نمایید هیچ فردی نمی‌تواند از آن سوء استفاده نماید مگر این که به صورت فیزیکی به آن دسترسی داشته باشد. مهم ترین عیب کیف‌پول بیت کوین این می باشد که این خطر همیشه وجود دارد که مفقود شود یا کاغذ مربوط به آن خراب شود.


پیشنهاد ویژه

لینک ثبت نام صرافی بینگ اکس پارتنر رسمی پرشین الیت با تخفیف کارمزد معاملاتی و کپی ترید و امکانات فراوان دیگر . این صرافی زبان فارسی داره و با کاربران ایرانی هم مشکلی نداره.

💠برای دریافت 100 تتر رایگان می تونید با لینک زیر ثبت نام بفرمایید 👇🏻

ثبت نام با تخفیف کارمزد

😀در مورد صرافی هم بعد از بایننس که خیلی از دوستان احراز هویت نکردند این صرافی مناسبی هست و قابلیت هایی خوبی دارد و حساسیت زیاد به آیپی ندارد

😀از قابلیت کپی ترید این صرافی هم می تونید استفاده کنید

🚀همچنین دو بونوس 100 تتری گرفتیم👇🏻

  1. اولین 100 تتر بعد از ثبت نام با لینک ما دریافت می کنید
  2. دومین 100 تتر هم بعد از حجم معاملات 1000 تتر به حسابتون اضافه میشه

📣 دوستانی که کد معرف نزدند می تونند به پشتیبان درخواست بدند و از مزایا استفاده کنند

اشتراک گذاری

دیدگاه شما

اولین دیدگاه را شما ارسال نمایید.
{ ابجد محاسبه سن وحید مجیدی